آموزش ارز دیجیتال با جوانترین کارآفرین ایرانی کسری بیضاوی

دنیا، هر روز به سمت فضای دیجیتالی می‌رود و زندگی ما انسان‌ها با ریتم تندتری درحال پیش‌روی است. این موضوع در بخش ارز دیجیتال نیز پیشرفت‌های آن‌چنانی به خود دیده و همان‌طور که شاهد هستید، ورود و خروج‌های پول به فضای دیجیتال در حال افزایش است. البته هنوز هم به طور کامل استفاده از انواع ارز برای بسیاری از مردم جا نیوفتاده است چرا که اعتمادی که باید برای استفاده از چنین ابزاری وجود داشته باشد، شکل نگرفته است. با این حال آنچه که مشخص است، به‌کارگیری ارزهای دیجیتال در موارد مختلف است که زندگی ما انسان‌ها را دگرگون کرده است. به طور حتم اگر از یک مشاور یا راهنما درباره‌ی نحوه کسب درآمد از ارزهای دیجیتال بهره ببرید، به طور حتم به موفقیت‌های بزرگ دست خواهید یافت که برای این منظور به‌کارگیری از تجربه و دانش کارآفرین برجسته کسری بیضاوی می‌تواند مفید باشد. حال اجازه دهید قبل از معرفی این چهره‌ی سرشناس، به بخشی از کاربردهای ارزهای دیجیتال بپردازیم:

 • در نظر گرفتن خریدهای اینترنتی
 • معامله در سطح بین‌الملل
 • سرمایه‌گذاری
 • تسهیل معاملات سنگین
 • دور زدن تحریم‌ها

کسری بیضاوی کیست

این کارآفرین از 14 سالگی با کامپیوتر و دنیای دیجیتال آشنا شد و سعی بر یادگیری کامل انواع نرم‌ افزار و طراحی سایت کرد. همچنین به مدت چند سال در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام متمرکز شد تا از این طریق بتواند توانایی‌هایش را به علاقه‌مندان انتقال دهد. در حال حاضر این جوان کارآفرین، دارای دفتر اختصاصی بوده و افراد مختلفی تحت نظر ایشان فعالیت می‌کنند که گفته می‌شود تعداد این افراد حداقل به 35 نفر می‌رسد. در حال حاضر نیز این جوان باانگیزه در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال فعالیت دارد و از چند طریق به کسب درآمد مشغول است. البته ناگفته نماند که در این راه، سوددهی به افرادی که از بازار ارز دیجیتال آشنایی خاصی ندارند را نیز فراموش نکرده است.

فعالیت‌های کسری بیضاوی

حتماً می‌دانید که در بازار ارزهای دیجیتال پروژه‌های مختلفی وجود دارد که تشخیص فیک یا اصل بودن آن‌ها کار چندان ساده‌ای نیست. اما با توجه به دانش و تجربه‌ی این کارآفرین جوان، امکان انتخاب بهترین پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاری و سپس کسب سود مهیا شده است. در واقع کسری بیضاوی با بررسی انواع پروژه‌، بهترین‌ها را انتخاب کرده و به افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری پیشنهاد می‌دهد. گفتنی است که این تخصص را در کانال تلگرام، برنامه‌ی اینستاگرام و یا سایت رسمی‌اش در نظر گرفته است. همچنین همان‌طور که مستحضر هستید، کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال نیاز به آموزش دارد و هر چه این آموزش کامل‌تر باشد، شانس موفقیت نیز افزایش می‌یابد. به طور کلی افرادی که علاقه‌مند به آموزش در این حوزه هستند به دنبال کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای بوده که در این خصوص استفاه از تجارب جوان‌ترین کارآفرین ایرانی کسری بیضاوی می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

در واقع این کارآفرین با در نظر گرفتن پکیج‌های حرفه‌ای تدریس بازار ارز دیجیتال، کار افراد را برای دوره دیدن راحت کرده است. ناگفته نماند که اکثریت افرادی که از آموزش‌های آقای بیضاوی استفاده کرده‌اند، رضایت کامل داشته و حتی توانسته‌اند به بهترین نحو از بازار ارز دیجیتال کسب سود کنند. در کنار این موارد خرید یک ارز در بهترین نقطه از دیگر موارد بااهمیتی است که توسط این کارآفرین در نظر گرفته شده است، مخصوصاً اگر شت‌‌کوین‌های مستعد رشد آن‌چنانی وجود داشته باشد که به هیچ عنوان از نظر این استاد باتجربه پنهان نخواهد شد. به طور کلی خرید و فروش نقطه‌ای ارز که سود قابل توجه داشته باشد، از مهم‌ترین مواردی است که توسط کسری بیضاوی انجام می‌شود که در حال حاضر بهترین بازخوردها را داشته است.

بخش بازاریابی

از جمله فعالیت‌های کسری بیضاوی به بازاریابی مربوط است که در این بخش نیز شاهد کمپین‌های فوق‌العاده موثری هستیم که اکثر آن در حوزه ارزهای دیجیتال است. در واقع اگر قصد دارید از درآمدهای آن‌چنانی برخوردار باشید، حتماً به بخش بازاریابی این کارآفرین توجه ویژه داشته باشید، بخصوص این‌که به لوازم آن‌چنانی برای انجام کار نیاز نخواهد بود. برای این منظور کافی است که از طریق راه‌های ارتباطی قرار داده شده با این کارآفرین در تماس باشید. ضمناً ناگفته نماند که این کارآفرین در بخش هنر (پادکست) نیز فعالیت دارد و توانسته است در این حوزه نیز به موفقیت‌هایی دست یابد. در واقع در ابتدا بخش بازاریابی این جوان، مربوط به این هنر بوده است که البته به گفته‌ی خودش علاقه‌ای به این‌که کاربران، ایشان را فقط در این حوزه فعال بدانند، ندارند. به طور کلی از جمله اهداف کسری بیضاوی استفاده از تمام ظرفیت‌هایی است که با به‌کارگیری از آن‌ها می‌توان به سمت موفقیت گام برداشت. حال اجازه دهید به دلایل مهم استفاده از خدمات و راهنمایی‌های این چهره‌ی نام‌آشنا بپردازیم تا اگر قدری به کیفیت کار این جوان کارآفرین تردید دارید، با مطالعه‌ی این بخش به ضرورت استفاده از تجربیات این جوان موفق اطمینان حاصل کنید.

دلایل رجوع به کسری بیضاوی برای افزایش کسب درآمد

به طور حتم همه‌ی ما علاقه به کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال داریم اما راه و روش دقیق بدست آوردن آن را نمی‌دانیم. پر واضح است که برای این منظور باید از یک استاد راهنما استفاده کنیم که پیشنهاد ما به‌کارگیری از آموزش‌های این جوان کارآفرین است. به طور کلی از مزیت‌های استفاده از پکیج‌ها و آموزش‌های کسری بیضاوی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یادگیری از پایه و جزئی‌ترین قلق‌های خرید و فروش ارز
 • پیدا کردن ارزهای مستعد رشد
 • یافتن شت کوین‌های برتر
 • کسب درآمد از طریق استیک کردن ارز
 • بدست آوردن سود از بازاریابی ارز دیجیتال
 • ترید روزانه و کسب سود متوالی

در هر حال اگر علاقه‌مند به طی کردن دوره‌های جذاب این کارآفرین جوان دارید، پیشنهاد می‌کنیم بدون هیچ مکث و تردیدی از مجموع‌های کسری بیضاوی استفاده کنید.

آموزش ارز دیجیتال با کسری بیضاوی

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله چنانچه قصد همکاری با این جوان کارآفرین را دارید، کافی است که از راه‌های ارتباطی قرار داده شده در انتهای این مقاله استفاده کنید. پر واضح است که موفقیت به سادگی به دست نمی‌آید اما اگر با تمام تلاش‌تان به سمت هدف دلخواه گام بردارید، به راحتی می‌توانید به قله‌ی موفقیت برسید. در این راه به اساتید باتجربه نیاز خواهید داشت که استفاده از آموزش‌ها و تجربیات کسری بیضاوی می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم حتماً از راهنمایی‌های این جوان باانگیزه استفاده کنید.

Image for post
Image for post