سریعترین راه لاغری شکم و پهلو در خانه

افرادی که از اضافه‌وزن رنج می‌برند چندین برابر افراد دیگر در معرض بیماری‌های قلبی و دیابت نوع ۲ قرار دارند. سریعترین راه لاغری شکم و پهلو به این افراد کمک می‌کند که هرچه زودتر از دست چربی‌های انباشته شده در اطراف شکم و پهلو خلاص شوند. این چربی‌ها بسیار خطرناک هستند و اگر دیر بجنبید، کار سخت‌تری برای رهایی از آنها پیش روی دارید. در این مطلب به شما می‌گوییم که راه های لاغر شدن سریع در خانه چیست و چگونه بهترین معجون لاغری شکم و پهلو را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. اگر می‌خواهید سریعترین راه لاغری شکم و پهلو در خانه را زودتر بشناسید، خواندن ادامه مطلب را از دست ندهید.

راه های لاغر شدن سریع در خانه

از دست دادن چربی‌های شکم و پهلو یکی از چالش‌های جدی افراد در مسیر لاغر شدن است. بااین‌حال، روش‌های زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند برای کاهش چربی و تقویت عضلات در خانه استفاده کنند. رعایت نکات زیر به شما کمک می‌کند که خیلی زود چربی‌های شکم و پهلو را از دست بدهید و اندامی تراشیده داشته باشید. راه های لاغر شدن سریع در خانه عبارت‌اند از:

۱ ـ آب کافی بنوشید

نوشیدن آب کافی نه تنها باعث کاهش نفخ و ورم شکم می‌شود، بلکه با پر کردن معده شما را برای مدت بیشتری سیر نگه می‌دارد. قبل از هر وعده‌غذایی یک لیوان آب بنوشید که حجم کمتری غذا بخورید. شما می‌توانید آب ساده بنوشید یا آب را با انواع میوه‌ها طعم‌دار کنید. تهیه دتاکس واتر یکی از کارهایی است می‌تواند به نوشیدن آب کافی کمک کند. علاوه بر این، نوشیدن دمنوش های گیاهی یکی دیگر از راه‌های عالی برای دریافت آب کافی هستند. نوشیدن روزانه دمنوش نیوشا به شما کمک می‌کند که هیدراته بمانید و سریع‌تر چربی‌های شکم و پهلو را آب کنید.

۲ ـ خواب کافی داشته باشید

حتی نمی‌توانید تصور کنید که خواب کافی تا چه اندازه به داشتن اندامی متناسب کمک می‌کند. اگر رژیم غذایی را رعایت می‌کنید، اما هنوز نتیجه زیادی نگرفته‌اید، خوابتان را تنظیم کنید. خواب کافی برای سلامتی کلی بدن و حفظ وزن مناسب ضروری است. مطالعات نشان می‌دهد که کمبود خواب می‌تواند باعث افزایش اشتها و پرخوری در افراد شود. برعکس، افزایش مدت زمان خواب و بهبود خواب می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. پس در کنار داشتن رژیم غذایی و فعالیت بدنی، خواب کافی را از یاد نبرید.

3 ـ مصرف پروتئین را افزایش دهید

مصرف پروتئین کافی از چند جهت به شما کمک می‌کند که راحت‌تر چربی‌های شکم و پهلو را از دست بدهید. پروتئین شما را برای مدت زمان بیشتری سیر نگه می‌دارد و از پرخوری جلوگیری می‌کند. از طرف دیگر، بدن انسان برای استفاده از پروتئین غذا انرژی بیشتری می‌سوزاند. پس بدون اینکه فعالیت خاصی کنید، سوخت‌وساز خود را افزایش می‌دهید. میزان پروتئین را در میان‌وعده‌ها و وعده‌های اصلی افزایش دهید که زودتر نتیجه بگیرید.

۴ ـ مصرف کربوهیدرات‌های تصفیه شده را کاهش دهید

نان سفید جایگاه زیادی در سفره غذای ایرانیان دارد و اغلب خانواده‌ها روزانه حجم زیادی از این نان استفاده می‌کنند. باید بدانید که همه کربوهیدرات‌ها به یک اندازه سالم نیستند و باید کربوهیدرات مورد نیاز خود را از بین غلات کامل انتخاب کنید. اگر به دنبال کاهش چربی در ناحیه شکم و پهلو هستید، کربوهیدرات‌های تصفیه شده را محدود کرده و غلات کامل بخورید.

در کنار موارد گفته شده در بالا، فعالیت بدنی را از یاد نبرید. برای افزایش فعالیت بدنی حتما نباید به باشگاه بروید. مثلا به‌جای رفت‌وآمد با آسانسور از پله استفاده کنید. این تغییر عادت کوچک می‌تواند سرآغاز تغییرات بزرگ‌تر در شما شود.

بهترین معجون لاغری شکم و پهلو

یکی از راه های لاغر شدن سریع در خانه نوشیدنی‌های چربی سوز است. نوشیدنی چربی سوز قوی شکم و پهلو به شما کمک می‌کند که سریع‌تر نتیجه بگیرید و کمتر خسته شوید. نوشیدن منظم دمنوش های نیوشا بهترین معجون لاغری شکم و پهلو هستند. این دمنوش ها زیر نظر متخصصان تغذیه و طب سنتی تهیه شده‌اند و بهترین عملکرد را برای کاهش چربی دارند. بعضی از این دمنوش های گیاهی با کاهش اشتهای کاذب به شما کمک می‌کنند و بعضی دیگر با افزایش چربی سوزی به شما کمک می‌کنند.

 

خرید دمنوش نیوشا از سایت اصلی محصولات نیوشا

شرکت دمنوش های گیاهی نیوشا پکیج‌های متفاوتی را برای لاغری آماده کرده است. پکیج لاغری شکم و پهلو نیوشا نمونه‌ای از انواع پکیج‌های تناسب اندام این شرکت است که بسیار توصیه می‌شود. برای آشنایی و خرید دمنوش نیوشا سری به فروشگاه دمنوش های گیاهی تینوش بزنید. قیمت دمنوش نیوشا برای لاغری شکم و پهلو متفاوت است و مشاوران این شرکت می‌توانند بهتر شما را راهنمایی کنند.