داستان همراه تو چیست؟

در طی دو دهه اخیر با افزایش نفوذ اینترنت در کشور و استفاده عموم کاربران از آن، کم‌کم اینترنت تبدیل به بستر مناسبی برای حضور کسب و کارهای گوناگون و فروشگاه‌های آنلاین شد و این فروشگاه‌ها توانستند بخشی از بازار فروش کشور را به دست بگیرند.

با این اتفاق، به سبب نبودن امکان بررسی حضوری محصولات و آنلاین بودن این کسب و کارها، مشکلات بسیاری در نحوه خرید، برخورد با کلاهبرداران آنلاین، راضی نبودن مشتری از محصول خریداری شده و ... به وجود آمد که برخی از آنها را ابتکارات دولت و فروشگاه‌ها رفع شد؛ اما برخی هنوز بر سر جای خود مانده‌اند.

«همراه تو» با این ایده به وجود آمد تا به مخاطبانش در خرید آنلاین کمک کند. ما در زمینه معرفی محصولات، مقایسه محصولات، معرفی فروشگاه‌ها و معیارهای اعلام شده از طرف دستگاه‌های زیرربط برای مطمئن شدن از امنیت خرید از فروشگاه، معرفی بهترین برندهای محصولات و بررسی آنها به تولید محتوا می‌پردازیم و ایمان داریم که با آپدیت‌های گوناگون مطالب در طی زمان، می‌توانیم به یکی از منابع مطمئن کاربران در این زمینه شویم.

دسته بندی مطالب چگونه انجام می‌شوند؟

دسته بندی مطالب همراه تو از طریق مجموعه‌ها در بخش پروفایل وبلاگ انجام می‌شود که عمده آنها بر اساس نوع محتواست. مثلا: اخبار، خرید امن، مقایسه محصولات دیجیتال و ... .

این‌کار برای همراه تو چه سودی دارد؟

طبیعی است که تهیه و نشر محتوای با کیفیت در این زمینه‌ها کار زمان‌بری است و ممکن است هزینه‌هایی نیز داشته باشد. بنابراین همراه تو، برای تامین هزینه‌ها و البته به دست آوردن منابع مالی مناسب برای تبدیل شدن به سایت مستقل از پرسپت، در چارچوب قوانین پرسپت با فروشگاه‌های آنلاین گوناگون همکاری در فروش می‌کند.

تیم همراه تو متشکل از چه افرادی است؟

تیم همراه تو متشکل از سه نوجوان دانش آموز است که هر یک از آنها وظایفی را بر عهده دارد که به زودی هریک از آنها معرفی خواهند شد.

برنامه محتوایی همراه تو چگونه است؟

از آنجا که قبل از شروع همراه تو یک بازه زمانی سه ماهه را برای تحقیق در مورد فروشگاه‌ها، سایت‌های رقیب، واکنش خوانندگان به محتواها و طول محتوا و... گذاشتیم، در تلاشیم که هر هفته دو محتوا با طول بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه منتشر کنیم و پس از پایان ماه، هر یک از محتواها دوباره ویرایش و بازبینی می شوند و بخش‌هایی به آن اضافه یا کم خواهند شد.

آیا مطالب همراه تو منابعی دارند؟

محتوای همراه تو بر اساس نظرات خریداران قبلی محصولات، نقد و بررسی‌های فارسی و انگلیسی زبان محصولات و تحقیق منتشر می‌شوند که در هر مطلب بسته به نوع مطلب و محتوا منابع در خود مقاله درج می‌شوند.

حرف آخر

ما در تلاشیم تا به شما کمک کنیم یک خرید اینترنتی امن و یک تجربه خوب از خرید آنلاین را به دست بیارید و امیدواریم که این فعالیت مورد رضایت شما مخاطبان گرامی قرار بگیرد. 

همراه ما باشید و نظرات خود را برایمان ارسال کنید!