ارسال بار به صلاله | 0 تا 100 حمل بار به صلاله

Rowyal Trading Co. | بازرگانی رویال

به دلیل مرز دریایی بین ایران و عمان، امکان ارسال کالا به طور کامل از روش زمینی امکان پذیر نیست. لذا برای ارسال بار به عمان می بایست از دو روش هوایی به فرودگاه مسقط و دریایی به بندر صحار یا صلاله استفاده کنید.

رویال تنها شرکت تخصصی برای حمل بار به بندر صلاله در عمان است. باتوجه به اینکه نزدیک ترین بندر کانتینری عمان نسبت به ایران بندر صحار می باشد، در برخی مواقع مشتری شما درخواست تحویل بار خود به جنوبی ترین بندر عمان یعنی صلاله را دارد. در این صورت شما می توانید با ارتباط با کارشناسان رویال و ارسال مشخصات کالای خود از جزئیات حمل بار به صلاله در عمان آگاه شوید.

شماره تماس بازرگانی رویال 09171199398

روش های حمل بار به صلاله عمان

ذکر این موضوع ضروری است که بدانید خط مستقیمِ کشتی بین بندرعباس و صلاله عمان وجود ندارد، لذا مستقیم به سراغ اصل مطلب می رویم، برای ارسال بار به صلاله دو راه پیش روی شماست:

  • ارسال کانتینر به بندرعباس، ترخیص در صحار و حمل زمینی تا صلاله
  • ارسال کانتینر از بندرعباس به بندر صلاله (به صورت غیر مستقیم)

در روش اول، مثل روش های معمول ارسالِ بار به عمان، کانتینر از هرجای ایران بارگیری و از سمت بندرعباس به بندر صحار عمان ارسال می شود. در بندر صحار ترخیصکار شما (شرکت ترخیص) می بایست با پرداخت عوارض وارداتی کانتینر را ترخیص و بر روی تریلی تا بندر صحار برساند. باتوجه به اینکه فاصله بین صحار تا صلاله چیزی حدد 1100 کیلومتر می باشد و در دو نقطه کاملا دور از یکدیگر واقع شده اند، کرایه حمل تریلی در مسیر صحار به صلاله چیزی بین 650 تا 700 ریال عمان خواهد بود.

در روش دوم، کانتینر درب انبار شما در هرکجای ایران بارگیری می شود و پس از رسیدن به بندرعباس و تکمیل عملیات گمرکی در ایران بر روی کشتی به سمت جبل علی و پس از آن به سمت بندر صلاله (مسیر دریایی) حرکت می کند. در این روش نیازی به حمل زمینی در طول جاده های کشور عمان نخواهید داشت. اما مدت زمان حمل دریایی در این روش حدود 20 روز خواهد بود.

به طور قطع ، در طول مسیر، کالای شما از کانتینر در هیچ کدام از دو روش فوق تخلیه نخواهد شد پس با خیالت راحت و امن ترین روش محموله خود را تحویل خواهید گرفت.

Image for post
Image for post

شاید به خواندن این مطالب علاقه مند باشید:

ما دارای دو تیم ترخیص در بندر صحار و دیگری در بندر صلاله عمان هستیم، شما میتوانید با ارسال مشخصات کالای خود برای کارشناسان ما در ایران از جزئیات کار و هزینه های ترخیص کانتینر خود در این دو گمرک مطلع شوید. 

کارشناسان رویال با بررسی پکینگ لیست و اینویس شما بهترین قیمت و امن ترین سروس حمل و نقل و ترخیص را به شما پیشنهاد خواهند داد. شایان ذکر است که عوارض واردات به کشور عمان 5 درصد و مالیات بر ارزش افزوده در کشور عمان نیز 5 درصد می باشد، پس روی هم رفته شما باید 10 درصد ارزش کالای خود را برای این دو مورد به منظور ترخیص کالای خود لحاظ کنید.

شماره تماس بازرگانی رویال 09171199398