بهترین هتل های لوکس برای رزرو در آنتالیا، ترکیه

در حالی که آنتالیا به‌خاطر سواحل طلایی و چشم‌اندازهای درخشان دریای مدیترانه شناخته شده است، این نقطه‌ی مهم ترکیه به‌جز خورشید و شن و ماسه، چیزهای بیشتری دارد. خرابه‌های پوشیده از کاج شهرهای یونان، گنبدهای عثمانی بازسازی‌شده و صخره‌های شعله‌ور یانار تاش به تعطیلات ساحلی معمولی شما فرهنگ می‌افزاید. یکی از این هتل های مجلل در آنتالیا را در حین کاوش در خط ساحلی ترکیه پایگاه خود قرار دهید.

Image for post
Image for post

الیمپوس لژ

دور از شلوغی شهر آنتالیا، سیرالی، یک ساحل سنگ‌ریزه‌شده عالی، بین یک صخره و شهر باستانی لیکیا، المپوس، همنام این هتل‌های آنتالیا، قرار دارد. از ساحل فاصله دارد و فقط 17 اتاق بزرگ دارد که توسط باغی وسیع و سرسبز احاطه شده است. طاووس‌ها و مرغ‌های سفید ممکن است از پشت مبلمان روستایی وحشی غرب بیرون بیایند تا شما را بررسی کنند. این مکان یک بهشت ​​فوق العاده عجیب است.

تووانا

هر اتاق در این هتل بوتیک در آنتالیا بسیار اضافی است. جواهرات و آثار هنری با شادی دیوارها را تزئین می‌کنند، سبک‌های معماری روی هم قرار گرفته‌اند، مانند نخل‌های موزی و بوگانویل در باغ‌های بیرون. اما دوباره، این هرج و مرج منعکس کننده خود کالیچی (شهر قدیمی) است، جایی که این عمارت بازسازی شده قرن هجدهم خانه را خانه می نامد. پیتزای ایتالیایی مناسب را در نزدیکی Il Vicino میل کنید یا در بار Pio Gastro از غذاهای ترکیبی آمریکای لاتین لذت ببرید.

آسکا لارا ریزورت و اسپا

برای شام شنا کنید یا از پیاده رو استفاده کنید؟ استخری کانال مانند از طبقه همکف این هتل آنتالیا، در میان ویلاها و نخل های بادبزن، راه خود را به سمت لبه اقیانوس می پیچد. این هتل مجلل برای خانواده‌ها عالی است، به لطف کلوب بچه‌های بزرگش که دارای خانه بازی رنگارنگ، شهر مرزی به سبک غرب وحشی و سینمای کوچک است. این حتی شامل سرویس رفت و برگشت رایگان به پارک آبی Wet'n Wild نیز نمی شود. نه رستوران به این معنی است که شما می توانید هر شب در رستوران متفاوتی غذا بخورید، اما باز هم همه آنها را امتحان نکنید.

Image for post
Image for post

خانه جنوبی

با حلقه زدن با کتاب در باغ‌های گیاه‌شناسی از گرما فرار کنید یا شب را در سینمای روباز Casa Sur بگذرانید. این مکان یک مکان کلاسیک و هیپی با دکوراسیون صنعتی-اقتصادی، کلاس‌های یوگای طلوع آفتاب و یکی از بهترین منوهای برانچ در اطراف است. در داخل Kaleici، در کنار دروازه هادریان، تفریحات شبانه شلوغ فقط چند قدم دورتر است. بدون نمونه پیک نیک ترکی زیر درختان نارنگی باغ را ترک نکنید.

گنبد کمپینسکی

گنبد ورودی ورودی با الهام از سبک معماری سلجوقی با طلایی و شیشه های آبی درخشان پوشیده شده است. نخل‌های خرما و طاق‌های ستون‌دار صاف به نظر می‌رسد که کسی الحمرا را کنده و به ساحل فیروزه انداخته است. در داخل، اتاق‌های زیبا در کنار چهار رستوران، سه بار و یک ساحل خصوصی خواهید دید که همگی این هتل را به یکی از بهترین هتل‌های آنتالیا تبدیل می‌کنند.

ریکسوس مرکز شهر آنتالیا

Rixos در یک استراحتگاه ساحلی معمولی یک پیچ و تاب ترکی ارائه می دهد - بدون هیچ محدودیتی در طراحی و مهمان نوازی. خدمات اینجا واقعا بی عیب و نقص است. در نزدیکی مرکز آنتالیا، شما هنوز هم چشم‌انداز وسیع دریا و استخر آرام یک هتل سنتی ساحلی را دارید. از بوفه مجلل رستوران پانورامیک نهایت استفاده را ببرید یا در تابستان در بار Sundowner یک جرعه موهیتو بنوشید.

استراحتگاه Maxx Royal Kemer

در دامنه کوه روی مجموعه ای از سکوهای پلکانی قرار گرفته است، ساختار مینیمالیستی از گرانیت و کاج کل ساختار را شبیه یک ویژگی زمین شناسی می کند. از بین سه ساحل در این هتل مجلل در آنتالیا انتخاب کنید – مورد علاقه شخصی ما لانگ بیچ با کابین های ساحلی آرام و خصوصی و سرویس روی میز دقت آن است. بدون امتحان حمام ترکی و گل درمانی راسول در آبگرم منحط، آنجا را ترک نکنید.