بهترین مکان های دیدنی آنتالیا

آنتالیا کارهای زیادی را برای همه ارائه می دهد. اگر شما می خواهید به دوز تا در گشت و گذار، Aspendos و آنتالیا هزارتو مرکزی شهر قدیمی در میان بهترین مکان برای بازدید هستند، در حالی که شهرستان کاملا قرار داده شده است به عنوان پایگاه خود را برای روز tripping در اطراف جاذبه های توریستی تاریخی پراکنده در سراسر تپه های نزدیک عمل می کنند. برای بسیاری از بازدید کنندگان، هر چند، تاریخ حتی یک نگاه در دریافت کنید. آنتالیا به جای آن، همه چیز در مورد سواحل در امتداد ساحل و مصرف در مناظر خط ساحلی مدیترانه در یک تور قایق است. برای خواندن مطالب بهتر و دقیق تر می توانید به سایت گردشگری ونیچ سر بزنید.

Image for post
Image for post

1. شهر قدیمی آنتالیا

محله کالیس پیچ و خم مانند برای قدم زدن ساخته شده بود. کاملا ترمیم سفید و قرمز سقف عمارت عثمانی خط خیابان های cobblestone، در حال حاضر خانه به کثرت هتل بوتیک، مغازه های یادگاری، گالری های هنری، و رستوران ها. اگر چه آن را بیشتر یک مکان به سادگی در محیط جهان قدیمی تنفس, همچنین مقدار زیادی از جاذبه های توریستی کوچک برای کسانی که می خواهند به گشت و گذار وجود دارد.

میدان اصلی دارای دروازه قلعه و برج ساعت سنگ پوشیده است در حالی که مسجد تکلی محمد پاشا قرن هجدهم ارزش نگاهی فقط برای کاشی کاری پیچیده داخلی آن را دارد.

Image for post
Image for post

2. سر بر روی مدیترانه از بندر قدیمی

Nestled را به تعطیلی در صخره ها، بندر قدیمی آنتالیا در گوشه شمال غربی شهر قدیمی هودل زیبا از کافه ها و رستوران ها مشرف به قایق بادبانی به آرامی bobbing آماده برای راه اندازی در دریای مدیترانه است. با فضای صلح آمیز لذت-قایق خود در حال حاضر، تصور این مکان زمانی قطب بزرگ اقتصادی آنتالیا دشوار است، اما از قرن دوم تا اواسط قرن بیستم، این بندر اصلی بود و تجارت و رفاه را به شهر و منطقه اطراف می آورد.

Image for post
Image for post

3. استراحت در ساحل Konyaalti

غرب مرکز شهر آنتالیا، ساحل Konyaalti یکی از دو رفت و برگشت نخست آنتالیا از شن و ماسه است، با حمایت زیبا از کوه نورد به خط ساحلی فراتر از آن است. در طول تابستان، این نوار (که سنگریزه تر از شنی است) بسیار محبوب با هر دو بازدید کنندگان محلی و خارجی است، و روزهای ساحل تنبل ساده با مقدار زیادی از امکانات ارائه شده ساخته شده است.

Image for post
Image for post

4. سفر روز به Aspendos

دلیل اصلی بازدید علاقمندان تاریخ از آنتالیا این است که سفر روز به آسپندوس، در حدود ۴۷ کیلومتری شرق را انجام دهند. این سایت باستان شناسی خانه یک تئاتر رومی است که معمولا تصور می شود بهترین حفظ شده در جهان و یکی از جاذبه های توریستی برتر در ترکیه. روزهای شکوه این شهر خیره کننده و باستانی در طول قرن های دوم و سوم بود که بیشتر ویرانه هایی که امروزه دیده می شود ساخته شد.