پرستار سالمند

Image for post
Image for post

پرستار سالمند در منزل کرج

مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل یکی از چالش های اصلی خانواده هایی است که شاغل هستند و یا زمان کافی برای مراقبت از سالمندان را ندارند. با استخدام پرستار سالمند در منزل می توانید این دغدغه را برطرف کنید.

برای اطلاع از قیمت و حقوق پرستار می توانید با شماره تلفن های مرکز پرستاری مهرگان نو تماس حاصل فرمایید.

استخدام پرستار سالمند ارزان درمنزل کرج

موسسه پرستاری مهرگان نو با جمع آوری بهترین و کارکشته ترین پرستار، بهیار آماده ارائه خدمات به سالمندان و بیماران شما می باشد.

شما می تواید با در نظر گرفتن نوع بیماری و نیاز سالمندتان به پرستاری و مراقبت با این موسسه تماس حاصل فرمایید و پرستار مد نظر خود با شرایط و ساعت کاری طبق خواسته شما، را از این تیم حرفه ای بخواهید.

خدمات تخصصی برای سالمندان در منزل

گاهی اوقات ممکن است پدر و مادر شما به مراقبت های تخصصی بیشتری نسبت به مراقبت های شخصی اولیه نیاز داشته باشد تا بتواند ایمن و مستقل در خانه زندگی کند. این ممکن است شامل بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند زوال عقل یا افرادی باشد که اخیرا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند. موسسه مهرگان نو مراقبت های خانگی شخصی و قابل اعتمادی را با کادر پرستاری درمانی با سابقه خود در شرایطی مانند این ارائه می دهد.

قیمت (حقوق) پرستار سالمند چقدر است؟

قیمت و یا حقوق پرستار به عوامل زیادی بستگی دارد.به عنوان مثال مراقبت و نگهداری از سالمندان به صورت شبانه روزی باشد و یا نیمه وقت و ساعتی.همچنین ممکن است سالمند شما وابسته به تخت باشد و یا دارای بیماری هایی نظیر آلزایمر، پارکینسون و... باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها می توانید از شماره تلفن های درج شده در سایت استفاده کنید.

برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین دستمزد و نرخ خدمات پرستاری

  • مدت زمان حضور پرستار در محل
  • انجام خدمات نظافتی
  • انجام آشپزی
  • رسیدگی به امور رفاهی سالمند
  • رسیدگی به نظافت محل زندگی سالمند
  • داشتن بیماری های خاص برای سالمندان

 

Image for post
Image for post