خدمات پرستار بیمار در منزل با قیمت مناسب

پرستار بیمار در منزل در واقع حضور یک فرد باتجربه است که با هدف افزایش رفاه و آسایش فرد بیمار و خانواده او ارائه خدمات می کند.

ممکن است فردی در شرایطی باشد که نیاز به مراقبت و پرستاری در خانه داشته باشد. در این موقعیت استخدام پرستار بیمار که تخصص کافی در زمینه بیماری و هم چنین تجربه زیاد داشته باشد و بتواند در پروسه درمان بیماری در منزل به فرد بیمار کمک و یاری دهد بسیار ضروری است.

پرستار در منزل از چه بیمارانی مراقبت می کند؟

Image for post
Image for post

موسسه پرستاری مهرگان نو، کادر درمانی و مراقبتی خود را با طیف گسترده ای از بیماران در جهت بهبودی و سلامتی آنان با سرعت عمل زیاد و کیفیت عالی ارائه می دهد.

 پرستاری و مراقبت از بیماران ICU

 پرستاری و مراقبت از بیماران CCU

 پرستاری و مراقبت از بیماران CVA

 پرستاری و مراقبت از بیماران CP

 پرستاری و مراقبت از بیماران MS و ALS

 پرستاری و مراقبت از بیماران جراحی شده

 پرستاری و مراقبت از بیماران در بستر 

 پرستاری و مراقبت از بیماران سرطانی

پرستاری و مراقبت از بیماران قلبی

 پرستاری و مراقبت از بیماران اعصاب و روان

پرستاری و مراقبت از بیماران پارکینسون ،آلزایمر

پرستار شبانه روزی بیمار در منزل مراقبت و نگهداری از بیمار را به عهده دارد. لازم است پرستاری که  از بیمار مراقبت می کند، تخصص و تجربه کافی در زمینه بیماری مربوطه را داشته باشد.

هم چنین پرستار باتجربه مواردی را به طور منظم مواردی چک می کند مثل:

دادن دارو به بیمار طبق تجویز پزشک معالج

 بررسی وضعیت بیمار مثل چکاپ زمانبندی شده فشار خون

 تعویض پانسمان

 تزریقات

 انجام فیزیوتراپی در منزل

شرایط استخدام پرستار بیمار در منزل

Image for post
Image for post

برای استخدام پرستار در منزل حتما از طریق مراکز ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل که با مجوز وزارت بهداشت و آموزش پزشکی فعالیت می کنند اقدام کنید.

مراکز معتبر را بیابید و خدمات آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. با توجه به اینکه احتمال تغییر در وضعیت سلامتی بیمار در طول شبانه روز وجود دارد ترجیحا از مراکزی که خدمات شبانه روزی ارائه می دهند استفاده کنید.

در زمان استخدام پرستار برای بیمار باید به نکات مهمی مثل تجربه کاری پرستار، برخورد پرستار با بیمار، قابل اعتماد بودن پرستار، اولویت دادن نیازهای بیمار، آمادگی پرستار برای موقعیت های اضطراری توجه ویژه داشته باشید.

موسسه پرستاری مهرگان نو با پشتیبانی 24 ساعته از زمان انعقاد قرارداد تا انتهای آن در کنار شماست تا بهترین خدمات را برای شما فراهم کند.