حقوق و استخدام پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک درمنزل کرج

خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل به دو دسته پرستار مقطعی (نیمه وقت) و پرستار شبانه روزی تقسیم می شود. والدینی که به صورت پاره وقت شاغل هستند، استفاده از خدمات مقطعی گزینه مناسب تری برایشان می باشد. خدمات مقطعی می تواند به صورت شبانه، روزانه و یا ساعتی مقرر شود.

 

Image for post
Image for post

حقوق پرستار کودک در منزل

عوامل مختلفی که بر عملکرد و انتخاب پرستار کودک تاثیر گذار است، بر میزان حقوق پرستار نیز موثر است.

عواملی من جمله زمان کاری پرستار که مقطعی باشد یا شبانه روزی و یا نوع خدماتی که به کودک ارائه می شوند نیز بر حقوق پرستار کودک موثر است.

شما طی تماس با مراکز پرستاری کودک می توانید از جزئیات عملکرد پرستار و هزینه دقیق آن اطلاع کسب کنید.

 

Image for post
Image for post

انواع خدمات پرستاری و مراقبتی موسسه مهرگان نو

خدمات پرستار کودک در منزل به چند دسته تقسیم بندی می شوند که با توجه به سن و نیاز کودک و والدین متفاوت می باشد، آگاهی داشتن از تفاوت وظایف مراقبین و پرستاران به شما کمک می کند تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.در ادامه به انواع خدمات می پردازیم و شما می توانید با در نظر گرفتن کودک و نیاز خود، انتخاب کنید.

 

Image for post
Image for post

استخدام مادریار در منزل برای کودک

افرادی هستند که دارای تجربه کاری با کودک بوده، تجربه مادرشدن دارند، اصول کاری با کودک را می دانند. مادریاران به صورت خاص از کودکان زیر 2 سال مراقبت می کنند. مادریاران علاوه بر نگهداری از کودک، انجام امور منزل را نیز به عهده دارند.تربیت کودک بر اساس توصیه والدین، آماده کردن شیر خشک نوزاد و تهیه غذای کودک و استحمام کودک، تعویض لباس و پوشک، تعویض لباس و پوشک، شستن لباس های کودک، کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش آنتوجه به آرامش روانی و احساسات کودک و ثبت رفتارهای کودک و گزارش هرگونه اختلال و رفتار غیر معمول به خانواده

 

Image for post
Image for post

اعزام کودکیار به خانه

این دسته از مراقبین به صورت تخصصی تر و با داشتن مدرک کودکیاری و گذراندن دوره های آموزشی به نگهداری از کودک می پردازند. کودک یاران تمام وقت خود را صرف مراقبت و آموزش کودکان می کنند و والدین می توانند با آرامش به امور شخصی و کاری خود رسیدگی کنند.