حقوق استخدام پرستار سالمند و کودک ارزان در منزل

استخدام پرستار در منزل اصولا برای نگهداری از کودک، سالمند و یا فرد بیمار مورد استفاده قرار می گیرد که از طریق افراد متخصص که شامل پرستاران و مراقبان با تجربه هستند، در واقع پرستار در منزل به معنای داشتن دانش کافی و تجربه ی بالا برای نگهداری و مراقبت از بیمار به صورت کاملا حرفه ای و دقیق طبق دستور پزشک می باشد. موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو با اعزام پرستار خانم و یا آقا امکان مراقبت و نگهداری از فرد را در منزل وی با ایجاد محیطی آرام فراهم می سازد.

موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو

 پرستار در منزل کرج

Image for post
Image for post

 

چنانچه به دلیل نداشتن وقت آزاد (به علت مشغله کاری) برای نگهداری از سالمند، کودک و یا بیمار خود و یا اینکه از دانشن کافی برای بهبودی و محافظت از اعضاء خانواده تان توانایی مراقبت را ندارید بهترین گزینه برای این کار تماس گرفتن با موسسه پرستاری و پزشکی و استخدام پرستار در خانه می باشد. با اعزام پرستار آقا و خانم در منزل شما می توانید اطمینان حاصل کنید که به بهترین روش ممکن از فرد مورد نظر شما نگهداری می شود و برای بهبودی شخص تلاش دلسوزانه می کند، جدا از اینکه این افراد پرستاران تحصیل کرده و با تجربه ای هستند که وسواسانه توسط موسسه مهرگان نو انتخاب شده اند که در تمامی نواحی کرج از جمله، مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه و... آماده ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی، پرستار ساعتی در منزل، هفتگی و نیمه وقت با هزینه مناسب می باشد.

انواع خدمات پرستاری در منزل

پرستار بیمار در منزل

پرستار سالمند در منزل

پرستار کودک در منزل

چه زمانی به پرستار در منزل نیاز دارید؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل، درمان یک بیماری یا آسیب است. خدمات پرستاری در منزل معمولاً شامل مراقبت از زخم برای زخم های فشاری یا زخم جراحی، آموزش بیمار و مراقب، درمان وریدی یا تغذیه، تزریقات، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت سلامت ناپایدار است.