آویشن تکنفره پارس افق اخوان

آویشن تکنفره

اویشن تک نفره ادویه خوشمزه در مکان های مختلفی نظیر رستوان، فست فودی و کافی شاپ، یکی از پر طرفدار ترین محصولات تک نفره است. مصرف آن به دلیل طبع گرم آن در کنار بعضی از مواد اولیه مصرفی با طبع سرد و ایجاد تعادل طبع بسیار مفید است ضمن آنکه عطر آن نیز فوق العاده لذت بخش بوده و در اکثرا غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

آویش تک نفره یکی از پرطرفدار ترین محصولات تک نفره می باشد که صنایع پارس افق در این راستا بهترین آویشن را برای شما با بهترین بسته بندی فراهم آورده است.

Image for post
Image for post

وزن هر آویشن تکنفره پارس افق چقدر است؟

درهربسته آویشن تکنفره  پارس افق اخوان یک گرم وجود دارد. باتوجه به درخواست شما دوستان و همراهان همیشگی  پارس افق اخوان میزان گرم آویشن تکنفره متغیر می باشد،  وزن این محصول باتوجه به سفارش شما قابل تغییر نیز است.

نوع جنس بسته بندی آویشن پارس افق

نوع جنس بسته بندی آویشن تکنفره پارس افق اخوان لفاف کاغذی است. این امکان را نیز دارد که به راحتی نوشته روی آن چاپ شود.

 چاپ لوگوی اختصاصی شما به روی بسته بندی آویشن

یکی دیگر از ویژگی های منحصربفرد شرکت پارس افق اخوان چاپ لوگوی اختصاصی برروی محصولات تکنفره میباشد که شما عزیزان میتوانید درصورت تمایل لوگوی اختصاصی خودتان را سفارش دهید.

تعداد آویشن تکنفره در هر کارتن بسته بندی

تعداد 5000 عدد آویشن تک نفره در هر کارتن موجود می باشد که با توجه به وزن یک گرمی هر آویشن در مجموع در هر کارتن 5 کیلوگرم آویشن تک نفره تقدیم شما عزیزان می شود.

هزینه ارسال چگونه می باشد؟

مجموعه پارس افق اخوان محصولات خود را دراستان تهران و البرز به صورت رایگان در کمترین زمان ممکن ارسال میکند. و امکان ارسال به سایر نقاط کشور را نیزدارد.

شرکت پارس افق اخوان درطی سالهای اخیر توانسته است که علاوه برتامین بازار داخلی  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس را گسترش دهد و سالیانه میزان قابل توجه ای از محصولات خودرا دربازار این کشورها عرضه نماید، در برنامه های آینده این شرکت افزایش بیشتر صادرات درخاورمیانه و حتی قاره اروپا در دستور کار می باشد.

 

مشخصات آویشن تک نفره

تولیدکننده

پارس افق

وزن

1 گرم

قابلیت چاپ لوگو اختصاصی 

دارد

تعداد

5000 عدد در کارتن

بسته بندی

دارد

نوع لفاف

کاغذی

 

برای ثبت سفارش با کارشناسان فروش صنایع پارس افق تماس بگیرید.

09195443510