خانه / سرگرمی / سبک زندگی / راز هایی برای میلیونر شدن -کاری را انجام دهید که دوست دارید و ببینید چگونه می توانید یک میلیونر موفق باشید

راز هایی برای میلیونر شدن -کاری را انجام دهید که دوست دارید و ببینید چگونه می توانید یک میلیونر موفق باشید

راز هایی برای میلیونر شدن

در اینجا پرسپت قصد دارد تا راز هایی برای میلیونر شدن را با شما همراهان همیشگی به اشتراک بگذارد که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد . ما تصمیم گرفتیم بجای اینکه یک مقاله حوصله سر بنویسیم که هم شما را خسته کند و هم ما را ، بیایم و کمی خلاقیت به خرج بدهیم و هر رازی را به صورت جداگانه با توضیحی مختصر و مفید خدمتتان ارائه دهیم . در ادامه با ما همراه باشید .

میلیونر های خود ساخته

انجام کاری که دوست داری یکی از رازهای بزرگ موفقیت مالی است . یکی از مسئولیت های اولیه زندگی شما این است که باید بدانید واقعا از انجام چه کاری لذت می برید و شما یک استعداد طبیعی دارید و از آن استعداد برای انجام یک کار ویژه استفاده کنید . میلیونر های خود ساخته  آن افرادی هستند که یک رشته ای پیدا کرده اند که توانایی ها وقابلیت های آن ها دقیقا همانی است که برای انجام آن شغل و کسب نتایج مطلوب لازم است .

اکثر میلیونر های خود ساخته می گویند که آن ها “هرگز در زندگیشان یک روز کار نکرده اند” شما باید رشته ای را پیدا کنید که کاملا بتواند توجه شما را جلب کند .

وقتی کاری را که دوست داری انجام می دهی ، یک دنیا شور ، انرژی و ایده خواهی داشت که آن را حتی بهتر انجام دهی .

راز هایی برای میلیونر شدن

یک سوال مهم

اینجـــا یک سوال برای شما دارم “« اگر یک میلیون دلار برنده شوید آیا فردا همین کاری را انجام می دهی که الآن مشغول آن هستی؟»”

این سوال بسیار مهمی است . از شما بسادگی می پرسد اگر هم وقت کافی و پول کافی داشته باشی و در انتخاب شغل آزاد باشی چه کار انجام می دهی . میلیونر های خود ساخته اگر یک میلیون دلار برنده شوند همان کاری را ادامه می دهند که مشغول آن بوده اند . فقط آن کار را بهتر و به طریقی متفاوت و در سطحی بالاتر انجام می دهند . ولی آن ها کارشان را آنقدر دوست دارند که حتی فکر ترک کار یا بازنشسته شدن را نمی کنند .

شاید بزرگترین مسئولیت زندگی بزرگسالی ، در زمانی که با گزینه های گوناگون شغل مواجه هستید ، این است که شغلی پیدا کنید که واقعا دوست دارید آن را انجام دهید و سپس خودتان را وقف آن رشته کنید و هیچکس و هیچ چیز این کار را برای شما نمی تواند بکند .

راز هایی برای میلیونر شدن

تمرین عملی

نوع کاری را که اکثرا از ان لذت می بری مشخص کن چه فعالیت هایی موثرترین عامل موفقیت شما در زندگی هستند؟ اگر در انتخاب شغل آزاد باشی و بدانی در هر شغلی موفق خواهی شد ، کدام شغل را انتخاب خواهی کرد ؟ آن را به عنوان یک هدف انتخاب کن ، یک نقشه بریز ، همین امروز حرکت در همان راستا را شروع کن .

وقتی کاری را که واقعا دوست داری شروع می کنی ، هرگز آن کار را در روز دیگری از زندگیت انجام نخواهی داد (کار امروز را به فردا نخواهی افکند)

“برایان تریسی”

ما این مقالات را نیز به شما پیشنهاد می کنیم .

مشکلات دوستی – تلاش برای مواجه نشدن با رفتارهای مخرب یک دوست خودخواه

کنترل عصبانیت – بهترین راه واکنش به کسی که با عصبانیت سر شما داد می زند

همچنین ببینید

مسیر زندگیتان را مشخص کنید – جهت حرکت خود را به طرف هدف مشخص کنید

مسیر زندگیتان را مشخص کنید آرزوهای خود را از افکار بیرون بکشید و آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *