خانه / کتاب / آشپزی / دانلود کتاب دانش تغذیه ـ دانلود کتاب دانش تغذیه با لینک مستقیم

دانلود کتاب دانش تغذیه ـ دانلود کتاب دانش تغذیه با لینک مستقیم

این کتاب باتحدید نظر کلی که در آن شده گردآوری فشرده است از نتایج پژوهش علمی دانشمندان برجسته ربع پایانی قرن بیستم در رشته های مختلف پژشکی ، بهداشتی ، تغذیه . در مجموع کتابی است بسیار جامع تر از یک کتاب تغذیه و به مفهوم واقعی تر کتابی است برای « بهتر زیستن و عمری به درازا نمودن ».

پژوهشگران یاد شده در کتاب های خود نشان داده اند که بهتر زندگی کردن ، سالم بودن ، خلاقیت ، شادی و موفقیت و سرانجام عمر طولانی تر و با نشاط هدفی است چند وجهی که برای دست یابی به آن نمی توان تنها به بهبود ولو همه جانبه تغذیه بسنده کرد .آموزش به مردم که چگونه با دردها و ناملایمات ها عاطفی ، تنها و انزوا مقابله کنند ، چگونه و بر حسب سن چه اندازه ورزش را جزو برنامه همیشگی زندگی خود قرار دهند و سرانجام چگونه می توانند تا پایان عمر از ذهنی خلاق و کارامد بر خوردار باشند جنبه های مهم جدایی ناپذیر سلامت می باشند .

آیا برای پیشگیری از بیماری های مهمی چون بیماری های قلب ، چاقی ، انواع سکته ها ، سرطان پستان ، سرطان های پروستات و دستگاه گوارش و جز اینها ، پوکی استخوان ها (استئو پروز ـ آرتروزوها ) ، بیماری قند ( دیابت ) ، فشارخون ، ورم های مفاصل ، آرتریت ها ، و دیگر(بیماری های فرساینده دسگاه حرکتی ) و جز اینها راه های عملی و مؤثر وجود دارند ؟

بدیهی است پاسخ به پرسش هایی چنین وسیع و گسترده از یک کتاب آن هم خلاصه و فشرده ناممکن است ؛ لیکن از آنجا که نویسندگان کتاب های علمی مرجع این کتاب که همه از پژوهشگران به نام دنیای امروزند و اینجانب نیز با استفاده از تخصص پژوهش ها و تجربیات خود به ویژه در مورد پرسش هایی که در زمینه های یاد شده از سوی هزاران بیمار مراجعه کننده به کلینیک من طی سالیان درازی مطرح شده .

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

برای دسترسی به این قسمت وارد سایت شوید یا اگر عضو نیسید از این قسمت عضو شوید Register

همچنین ببینید

دانلود کتاب تغذیه و روغن های خوراکی ـ دانلود کتاب تغذیه و روغن های خوراکی با لینک مستقیم

پیش گفتار روغن ها به عنوان یکی از اقلام مهم و مورد مصرف مردم در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *