خانه / کتاب / آشپزی / دانلود کتاب خام گیاه خواری ـ دانلود کتاب خام گیاه خواری با لینک مستقیم

دانلود کتاب خام گیاه خواری ـ دانلود کتاب خام گیاه خواری با لینک مستقیم

آنگاه که خداوند حکیم جسم انسان را آفرید ، پس از تسویه ، انشاء خلق آخر نمود و ارادۀ حضرتش بر این تعلق گرفت که روح در کنار جسم و متحد با آن به حرکت تکاملی خویش ادامه دهد . این جسم به منزله مرکب اوست و بدون این مرکب نمی تواند حرکت کند اذا باید آنرا تقویت نمود و سالم نگه داشت که را کبش را به مقصد برساند . البته نه چندان که از راکب غفلت کنیم بلکه ضمن توجه به روح و هدف نهائی انسان به جسم خود نیز باید توجه داشت چه این دو در همدیگر تأثیر و تأثر می گذارد نشاط یکی باعث نشاط دیگری و کسالت یکی باعث افسردگی دیگری می شود بلکه به تعبیر دقیق نشاط روح مشروط به سلامت جسم است . این حقیقت بیشتر بر من معلوم شد آنگاه که سیل بیماری ها به من هجوم آورد و زندگی مرا مختل نمود و با وجود علاقه و ذوقی که به درس و بحث فعالیت های علمی داشتم یکباره بیماری های تاب و توان هر گونه تلاش علمی و معنوی را از من سلب نمود و متوجه افراط خود شدم که هان ، این مرکب ضعیف و رنجور را تا کجا می رانی و از چه این همه از او دریغ می ورزی ؟

متوجه شدم که کسب فضائل در گروه سلامت جسم و سلامت جسم در گرو تغذیۀ صحیح است ، و در خاتمۀ این کتاب مطالبی در این باره برای عموم خصوصیات طلاب و دانشجویان گرامی خواهم نوشت . غرض از تحریر این سطور و تألیف این کتاب نیزهمین است که : کسانی را که سر گشته و حیران به این مطلب و آن مطلب می روند و جسم خود را طعمۀ مواد شیمیائی (قرص و آمپول و …) می سازند متوجه کند که : علت بیماری ها تغذیۀ نامناسب است و داروهای شیمیایی نیز مزید بر علتند .

شما می توانید با تغذیۀ طبیعی (خامگیاهخواری ) بیماری های صعب العلاج خود را درمان کنید و جسم خود را سالم ، قوی و نیرومند سازید و از صحت جسم خود کمال استفادۀ مادی و معنوی را نمائید .

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

برای دسترسی به این قسمت وارد سایت شوید یا اگر عضو نیسید از این قسمت عضو شوید Register

همچنین ببینید

دانلود کتاب تغذیه و روغن های خوراکی ـ دانلود کتاب تغذیه و روغن های خوراکی با لینک مستقیم

پیش گفتار روغن ها به عنوان یکی از اقلام مهم و مورد مصرف مردم در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *