خانه / کتاب / آشپزی / دانلود کتاب تغذیه و درمان طبیعی ـ دانلود کتاب تغذیه و درمان طبیعی با لینک مستقیم

دانلود کتاب تغذیه و درمان طبیعی ـ دانلود کتاب تغذیه و درمان طبیعی با لینک مستقیم

مقدمه

انسان در پیشگاه خداوند متعال ، عزیز و گرامی است و در میان تمام موجودات عالم گل سر سبد خلقت و اشراف مخلو قات است و تاج ( ولقد کرمنا بنی آدم ) را بر سر او نهاده اند .

یکی از نعمت های خداوند بزرگ ، غذای طبیعی برای افراد بشر است تا بوسیله آن با تغذیه صحیح و تندرستی کامل خود را حفظ نموده و بتوانند با نیروی عقل و تفکر مأموریت هایی را که به او محول شده است با موفقیت انجام دهد .

غذاهای طبیعی عبارتند از : میوه های گوناگون و رنگارنگ و سبزی ها ی با طراوت و مغذی ، حبوبات ، دانه ها ، مغزیات ، جوانه ها ، عسل ، خرما ، شیر ، انگور ، شیره خرما ، کشمش و… و مغزیات مانند ، گردو ، فندق و …

لیکن بشر متمدن امروز بعد از پیدایش آتش از هر چیز برای خود غذاهای خوش رنگ و بو ، شکم پرکن ، غیر طبیعی و بیماری زا تهیه نموده است و کمتر توجهی به غذاهای طبیعی و بهداشتی خود دارد و در نتیجه حتی از تندرستی نسبی هم برخوردار نمی باشد .

در اثر بی توجهی به این امر مهم ، روز به روز در دنیای متمدن امروزی ، بر تعداد بیماران و در نتیجه درمانگاها ، بیمارستان ها کارخانه های تولید داروهای شیمیایی افزوده می گردد . و امروزی ، بر تعداد بیماران و در نتیجه درمانگاه ها ، بیمارستان ها و کارخانه های تولید داروهای شیمیایی افزوده گردد . و غافل از اینکه اکثر مردم جهان ، در اثر سوء تغذیه و عدم استفاده کافی از مواهب طبیعی ، در خطر بیماری های گوناگون ، همچون پیری زود رس ، مرگ مصنوعی و انحطاط روحی و جسمی و روانی قرار گرفته اند.

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

برای دسترسی به این قسمت وارد سایت شوید یا اگر عضو نیسید از این قسمت عضو شوید Register

همچنین ببینید

دانلود کتاب تغذیه و روغن های خوراکی ـ دانلود کتاب تغذیه و روغن های خوراکی با لینک مستقیم

پیش گفتار روغن ها به عنوان یکی از اقلام مهم و مورد مصرف مردم در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *