خانه / سرگرمی / سبک زندگی / رئیس خودتان باشید – خودتان را خویش فرمای خود در نظر بگیرید و به خودتان احترام بگذارید

رئیس خودتان باشید – خودتان را خویش فرمای خود در نظر بگیرید و به خودتان احترام بگذارید

رئیس خودتان باشید

از همین حالا ، 100 درصد مسئولیت هرچه که هستید و حتی هرچه که خواهید بود را بپذیرید . از بخشیدن یا ملامت کردن دیگران به خاطر مشکلات یا کمبودها بپرهیزید . از شکایت کردن درباره مواردی از زندگی تان که شما از ان ها راضی نیستید خودداری کنید . شما مسئول هستید . اگر چیزی در زندگیتان وجود دارد که شما آن را دوست ندارید ، الان فرصت دارید که ان را تغییر دهید ، شما مسئول هستید .

بیش از 3 درصد امریکایی ها خویش فرما هستند ، مهم نیست که حقوق آن ها را چه کسی پرداخت می کند بزرگترین اشتباهی که می توانید مرتکب شوید این است که فکر کنید برای کسی جز خودتان کار می کنید . شما همیشه خویش فرما هستید . شما رئیس شرکت شخصی خودتان هستید فرقی نمی کند که ممکن است در همان لحظه در یک شرکت مشغول کار باشید وقتی خودتان را کارفرمای خود بپندارید ، توانایی ذهنی خود را بهبود می بخشید ، ذهنیت استقلالی مالی داشتن ، مسئولیت پذیری و خود ساخته بودن به جای آنکه منتظر بمانید تا کارها انجام شوند و اتفاقات رخ دهند ، خود باعث رخداد و حادثه ها و ایجاد فرصت ها شوید . خودتان را سرپرست و مسئول زندگی خود بپندارید . خودتان را کاملا مسئول سلامتی خود ، بهبود وضعیت مالی ، شغل و روابط خود ، شیوه زندگی خود ، خانه ، ماشین و هرچیزی که مربوط به زندگی می شود ، بدانید . این موضوع اندیشه اساسی میلیونرهای خودساخته است .

رئیس خودتان باشید

افراد مسئولیت پذیر بسیار سازگارند. آن ها در هرکاری پیشگام هستند ، داوطلب هر آزمونی هستند و همیشه خواستار مسئولیت بیشتری می باشند . بنابراین آن ها در سازمانشان فردی ارزشمند و مورد احترام محسوب می شوند . آن ها همیشه خود را برای کسب اختیارات و مسئولیت های بالاتر آماده می کنند . شما نیز همین کار را بکنید .

در اینجا یک سوال وجود دارد و آن اینکه : اگر شما را روزی رئیس شرکتی که در آن می کنید می کردند و شما کاملا مسئول نتایج کار خود بودید ، فورا چه تغییری در آن انجام می دادید ؟

جواب سوال فوق هرچه هست آن را یادداشت کنید ، نقشه ای بکشید ، و همین امروز آن را به اجرا درآورید . این عمل به تنهایی می تواند زندگی شما را تغییر دهد .

تمرین عملی

دلایل و کمبود های مورد نظر خود که موجب شده اند بتوانید به اهداف مالی خود دست پیدا کنید را شناسایی کنید . آیا کسی یا چیزی در زندگی شما وجود دارد که باعث شده شما عقب مانده باشید . این دلایل هرچه باشد ، مسئولیت کامل زندگی خود را بپذیرید و همین امروز کار خود را به طور جدی شروع کنید .

من ناخدای روانم هستم .

من حاکم سرنوشتم هستم .

“ویلیام هنلی”

دیگر مقالات !

مسیر زندگیتان را مشخص کنید – جهت حرکت خود را به طرف هدف مشخص کنید

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید – به آرزوهای خوب بیندیشید و رویایی فکر کنید

همچنین ببینید

مسیر زندگیتان را مشخص کنید – جهت حرکت خود را به طرف هدف مشخص کنید

مسیر زندگیتان را مشخص کنید آرزوهای خود را از افکار بیرون بکشید و آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *