خانه / سرگرمی / سبک زندگی / آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید – به آرزوهای خوب بیندیشید و رویایی فکر کنید

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید – به آرزوهای خوب بیندیشید و رویایی فکر کنید

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید

نخستین راز موفقیت میلیونر های خود ساخته ساده است : آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید . به خودتان اجازه دهید که آرزوهای خوب داشته باشید . به خودتان این اجازه را بدهید که درباره نوع زندگی که دوست دارید رویایی فکر کنید و خیالبافی کنید . درباره مقدار پولی که دوست دارید به دست آورید و در حساب بانکی داشته باشید فکر کنید .

همه مردان و زنان بزرگ با آرزوهایی شگفت انگیز شروع کرده اند که متفاوت با آرزوهای کنونی آنهاست . به قول یک خواننده “شما باید آرزویی داشته باشید تا بتوانید آن را تحقق بخشید” این موضوع برای شما و برای هر کس دیگر صدق می کند .

فرض کنید که به شما بگویند که شما آزاد هستید و محدودیتی ندارد که در زندگی خود هر کار بکنید، هر شغلی داشته باشید و یا هر چیزی داشته باشید. برای لحظه ای فکر کنید که تمام وقت ، تمام پول ، تمام آموزش ، تمام تجربه ، تمام دوستان ، تمام تماس ها ، تمام منابع ، و هرچیز دیگر که برای رسیدن به آنچه که در زندگی می خواهید در اختیار داشته باشید . اگر توانایی و پتانسیل شما کاملا نامحدود باشد ، چه نوع زندگی می خواهید برای خودتان و خانواده تان مهیاء کنید ؟

سعی کنید همیشه فکر کردن از آینده به این طرف را تمرین کنید. این روش فن بسیار موثری است که دائما توسط زنان و مردان موفق انجام می شود . این روش فکر کردن اثر اعجاب انگیزی بر فکر شما و رفتار شما دارد . حال این روش در اینجا چگونه عمل می کند :

خودتان را به پنج سال آینده ببرید فرض کنید که 5 سال گذشته است و زندگی شما از همه لحاظ کامل است . حالا زندگی شما چگونه به نظر می رسد ؟ چه کار باید بکنید ؟ کجا کار می کنید ؟ چقدر پول در می آورید ؟ حساب بانکی شما چقدر پول دارد ؟ سبک زندگی شما چگونه است ؟ برای آینده طولانی دورنمایی برای زندگی خود ایجــاد کنید. هرچقدر این دورنمای شما در رابطه با شادابی ، تندرستی و رفاه واضح تر باشد سرعت شما به طرف آن بیش تر خواهد بود و آن نیز به طرف شما سریع تر حرکت خواهد کرد . وقتی تصویر ذهنی واضحی از آنچه که در زندگی آرزو دارید ایجــــاد می کنید رفتار شما مثبت تر و رغبت شما بیش تر و خود نیز مصمم تر خواهید بود تا آن آرزو را به واقعیت تبدیل کنید . شما باید خلاقیت طبیعی خود را به کار ببندید و از ایده های متفاوت استفاده کنید تا اینکه بتوانید آرزوهایتان را به واقعیت نزدیک نمایید .

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید

شما همیشه مایلید در جهت آرزوهای بزرگ ، تصورات و بینش های خود حرکت کنید .

اگر به خودتان اجازه دهید که آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید عملا به خودتان بیش تر احترام گذاشته اید و باعث شده اید که خودتان را بیش تر دوست بدارید و بیش تر به خودتان توجه کنید این عمل خودباوری و سطح اعتماد به نفس شما را به نحو قابل توجهی افزایش می دهد و باعث می شود قدر خود را بیش تر بدانید و شاداب باشید . اگر آرزوهای بزرگ داشته باشید انگیزه خواهید داشت که بهتر از قبل فعالیت کنید. در اینجا سوال مهمی برای شما دارم که آن را باید بارها از خود بپرسید و به آن جواب بدهید :

اگر بدانم شکست نمی خورم جرات داشتن چه آرزویی را خواهم داشت ؟

اگر موفقیت شما در هر هدفی از زندگی چه کوچک باشد یا بزرگ ، چه کوتاه مدت باشد یا دراز مدت ولی کاملا تضمین شده باشد آن هدف چه می تواند باشد ؟

اگر بدانید نمی توانید شکست بخورید هدف بزرگ شما در زندگی چیست ؟

هدفتان هرچه هست آن را روی کاغذ بنویسید و فکر کنید که الان به هدفی که قبلا داشته اید دست پیدا کرده اید . آنگاه به عقب برگردید تا به امروز برسید چه کارهایی انجام داده اید تا به هدفی که می خواستید رسیده اید ؟چه مراحلی طی کرده اید ؟ چه تغییراتی در زندگی خود داده اید ؟ انجام چه کارهایی را ترجیح داده اید و از انجــام چه کارهایی صرف نظر کرده اید ؟ با چه کسی همراه بوده اید ؟ از همراهی با چه کسی امتناع ورزیده اید ؟

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید

اگر زندگی شما از هرجهت کامل باشد شبیه چه نوع زندگی است ؟ چه کار متفاوتی باید انجــام بدهید تا به زندگی مورد نظر خود دست یابید، همین امروز اولین گام را بردارید .

آرزوهای بزرگ و موفقیت مالی

آرزوهای بزرگ داشتن نقطه ی آغاز رسیدن به هدف استقلال مالی است . علت اینکه بعضی از مردم هرگز نمی توانند به موفقیت مالی دست پیدا کنند این است که آن ها فکر می کنند هرگز نمی توانند به آرزوهای خود دست پیدا کنند و بنابراین کاری انجام نمی دهند . در نتیجه آن ها هرگز سعی نمی کنند و هرگز شروع به حرکت به طرف هدف خود نمی نمایند. آن ها در دایره ی مالی زندگی خود دور خود می چرخند و هرچه که بدست آورده اند خرج می کنند . ولی وقتی شما در رابطه با موفقیت مالی ارزوهای بزرگی در سر داشته باشید شروع به تغییر بینش و روش زندگی خود خواهید کرد . شما کارهای متفاوتی را به تدریج و گام به گام انجام خواهید داد تا جهت کامل زندگی شما به طرف زندگی بهتر تغییر کند. آرزوهای بزرگ در سر پروراندن نقطه ی شروع موفقیت مالی و میلیونر خود ساخته شدن است . پس فراموش نکنید و آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید .

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید

تمرین عملی

  • لیستی از هر آنچه باید انجام دهید تهیه کنید . با این فرض که موفقیت شما کاملا تامین شده باشد . آنگاه تصمیم به انجام کار خاصی بگیرید و آن را فورا به مرحله اجرا بگذارید .

آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید . تنها آرزوهای بزرگ هستند که قدرت برانگیختن روان انسان ها را دارند . 

” مارکوس ارلیوس”

راز هایی برای میلیونر شدن -کاری را انجام دهید که دوست دارید و ببینید چگونه می توانید یک میلیونر موفق باشید

کنترل عصبانیت – بهترین راه واکنش به کسی که با عصبانیت سر شما داد می زند

همچنین ببینید

رئیس خودتان باشید – خودتان را خویش فرمای خود در نظر بگیرید و به خودتان احترام بگذارید

رئیس خودتان باشید از همین حالا ، 100 درصد مسئولیت هرچه که هستید و حتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *